Mapa, kudy k nám

Mapa online na Seznam.cz
Mapa online na Google.com - využijte služby Street view a podívejte se kde přesně sídlíme a kde se dá zaparkovat

Autem:

Z dálnice D1 sjezd na ul. Vídeňskou - EXIT 194 , poté odbočit na ulici Bohunickou, kolem pekáren Delta, podjezdem pod kolejema se dostanete na ul. Sokolovu, 100 m za odbočkou na ul. Košuličovu zaparkujte. Budova kde sídlíme je po levé straně.

Z dálnice D1, D2 - EXIT 196, směr Komárov. Na ulici Hněvkovského odbočíte na 2. světlech u Baumaxu doleva, poté přejedete řeku, na kruhovém objezdu rovně, cca po 250m zaparkujte. Budova kde sídlíme je po pravé straně.

Na ulici Sokolova najdete dostatek parkovacích míst, kancelář je v areálu fy. Alfatec, z ulice Sokolova jsou to bílé dvoupodlažní budovy, vstup do areálu pro pěší z ulice Sokolova, plechová vrata, projdete chodbou a v přízemí po pravé straně uvidíte naši kancelář. Vjezd do areálu pro auta je 1. odbočkou vpravo z ulice Košuličova, v areálu potom 3. odbočka vpravo a přijedete na malé parkoviště.

MHD:

Z centra tramvají č. 9 na konečnou do Komárova, poté přesednout na autobus č. 49 a vystoupit na zastávce Horní Heršpice, nebo na autobus č. 50 a vystoupit na zastávce zastávce Košuličova. Poté pěšky po ulici Sokolova, je to 3. budova za poštou po pravé straně. Sídlíme v areálu fy. Alfatec, jsou to bílé dvoupodlažní budovy, vstup do areálu pro pěší z ulice Sokolova, plechová vrata, projdete chodbou a v přízemí po pravé straně uvidíte naši kancelář.

Vlakem:

Zastávka Horní Heršpice je 10 min. chůze od naší kanceláře. Z Hlavního nádraží jste vlakem v Horních Heršpicích za 5 min.

Na kole:

Určitě využijte cyklostezky z centra až po ulici Sokolovu.